Hlavná stránka Ľudový Parlament Registrácia

Prihlásenie


Vitajte, Volič/ka | RSSStreda, 04.10.2023, 08:18:23
Ponuka stránky

Kategórie
Ľudový Parlament - NÁVRHY ZÁKONOV [13]
Aktuálne k dianiu na Slovensku a k požiadavke verejnosti podieľať sa na tvorbe Zákonov sme vytvorili tieto stránky, kde vám bude umožnené navrhovať nové, alebo pretvárať už existujúce Zákony a formovať ich do konečnej podoby.
Ľudový parlament - diskusia [19]
Na tejto stránke môžete vyjadrovať svoje názory k politickým udalostiam na Slovensku. Môžete chváliť, či kritizovať konanie vlády a parlamentu SR, vyjadrovať sa k navrhovaným, alebo už schváleným zákonom. Môžete navrhovať aj vaše vlastné znenie zákonov a zdôvodniť opodstatnenosť vášho návrhu.
Ľudový súd - rozsudok vyneste sami [14]
Ak vám ”leží v žalúdku” nejaká známa kauza, či sa vám osobne stala nespravodlivosť, alebo viete o niekom, kto si nevie poradiť so svojim problémom, načrtnite ho na tejto stránke - budeme vašou ”bútľavou vŕbou”. My ostatní ho preberieme v Komentároch a možno vám aj dobre poradíme - viac hláv, viac rozumu. Vaše príspevky uvidia všetci tí, ktorým ich dovolíte vidieť vo vašich nastaveniach.
Ľudový Parlament - Utópia [18]
Môžete pridávať aj príspevky, ktoré neopisujú situáciu aká v skutočnosti je, ale aká by mala byť. Príklad: ”Štátnym hmotným rezervám boli navrátené platinové sitká a aktéri tejto kauzy sa dobrovoľne priznali na polícii ku všetkým svojim majetkovým podvodom.”
Ľudové remeslá - ponuka a dopyt domácich výrobkov [0]
Na tejto stránke máte možnosť prezentovať svoje výrobky, nový, alebo použitý tovar na predaj, alebo len zverejniť to, čo vás potešilo, alebo čím ste urobili radosť sebe a svojim blízkym.
Ľudový Parlament - Hlasovanie [1]
Máte možnosť byť „tieňovými” poslancami a riešiť paralelne so Slovenským parlamentom aktuálne otázky Hlasovaním. Tu uvidíte, či sa vôľa ľudu zhoduje s vôľou našich volených zástupcov, ktorí riadia NÁŠ štát. Koľko svojich priateľov prizvete, s toľkými môžete zdieľať vaše názory. Za obsah vašich príspevkov Ľudový Parlament ZODPOVEDÁ a preto vás žiadame o dodržiavanie stanovených pravidiel.

Verejný chat
 
200

Vaše Hlasovanie
Ohodnoťte našu stránku
Všetky odpovede: 53

Štatistiky

Počet všetkých pripojených: 1
Hostia: 1
Užívatelia: 0

Diskusia
Hlavná ponuka » 2015 » Marec » 6 » Americká sloboda - Made in China.
23:32:04
Americká sloboda - Made in China.

Čína má amíkov v hrsti, pre ich zadĺženosť voči nej. Zadĺženosť voči menším, alebo voči vojensky slabším štátom riešia amíci tak, že si vo veriteľskom štáte vyhliadnú opozíciu voči vláde, prisľúbia jej zbrane, financie a aj „vojenskú pomoc”, ak bude treba. Za to chcú amíci od frustrovanej opozície len „maličkosť” a tou je zmazanie amerického dlhu voči ich krajine, ak tú opozíciu dostanú k moci. Ktorá opozícia by neprijala takú lákavú ponuku - peniaze, zbrane, moc v krajine a ešte ako bonus pomsta tým, ktorí boli pri moci? Čo to je, pre po moci bažiacu opozíciu, zmazanie nejakých amerických dlhov voči ich štátu, keď im vôbec nejde o štát, ale o bohatstvo a moc? Ak napadnutej krajine amíci nedlhujú, tak má krajina ropu, alebo iné bohatstvo, po ktorom amíci túžia.Tento scenár však neplatí na všetky krajiny, lebo nie vo všetkých krajinách je zradná opozícia, ktorá je bez výčitiek svedomia schopná predať vlastný ľud hoci aj na popravu. Takými štátmi sú napríklad Rusko, Čína, Irán Severná Kórea atď. Tým osvedčeným americkým scenárom v nich nemôžu vyvolať prevrat a keďže sú tie krajiny dobre vyzbrojené, boja sa ich aj vojensky napadnúť.
Svoje rabovanie a vraždenie obalia do ľúbivých slov, ako SLOBODA, HUMANITA a v mene týchto vznešených ideí vraždia NEHUMÁNNE ľudí v napadnutej krajine a tých, ktorí ich vraždiace besnenie prežili, uvrhnú do absolútnej NESLOBODY, STRACHU a BIEDY. Dôvod, prečo to američania už desaťročia takto robia, je známy snáď už každému. Ak by sa predsa našiel niekto, kto ten dôvod nepozná je ten, že USA krachujú a toto je americký štátny dlh (marec 2015): Ten dlh by bol oveľa väčší, ale treba odrátať dlhy z tých krajín, v ktorých s nimi spísala opozícia diabolskú zmluvu a dlhy amíkov voči ich krajine zmazala.
Takto zmazali amíci svoje dlhy voči Iraku, Líbyi...
Ale to už viete, kam priniesli američania „demokraciu”, dávali to v „telke”.

Kategória: Ľudový súd - rozsudok vyneste sami | Zobrazenia: 681 | Vložil užívateľ: Drascor | Hodnotenie: 4.8/5
Zdieľať na stránke:
Len registrovaní užívatelia môžu pridávať komentáre.
[ Registrácia | Prihlásenie ]
Formulár prihlásenia

Vyhľadávanie

Kalendár
«  Marec 2015  »
NePoÚtStŠtPiaSo
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Archívne položky

Spriatelené stránky
  • Vytvoriť novú stránku
  • Priame prepojenie
  • Bezplatné online hry
  • Ukážkové video
  • Všetky HTML kódy
  • Odporúčané prehliadače

  • Vytvoril: Drascor® © 2023