Hlavná stránka Ľudový Parlament Registrácia

Prihlásenie


Vitajte, Volič/ka | RSSStreda, 19.06.2024, 12:09:09
Ponuka stránky

Verejný chat
 
200

Vaše Hlasovanie
Ohodnoťte našu stránku
Všetky odpovede: 53

Štatistiky

Počet všetkých pripojených: 1
Hostia: 1
Užívatelia: 0

Úvod
1.)
Kliknutím na našu stránku ste boli uvítaní, ako ”Volič”. Budete si môcť prezerať stránky, ale budete môcť len pridávať Komentáre, prispievať na Nástenku a iba po zadaní bezpečnostného Kódu. Keď sa zaregistrujete( http://ludovyparlament.ucoz.com/index/3 ), budete môcť pridávať aj hlavné príspevky bez
bezpečnostného Kódu a členovia Ľudového Parlamentu ich budú hodnotiť (palec hore/palec dolu). Ak budú ostatní členovia Vaše príspevky hodnotiť kladne, bude stúpať vaša kariéra tak, ako to vidíte na Obrázku ”Kariérny postup”.

(zväčšiť obrázok)
Kariérny postup

2.)
Podľa vývoja vašej kariéry vám so stúpajúcou funkciou budú odomknuté rozličné právomoci pri pridávaní a riadení príspevkov.  Na nových stránkach Ľudového Parlamentu Hlasujete o zotrvaní jednotlivých členov priamo, hodnotením ich príspevkov (palec hore/palec dolu). Ten člen Ľudového Parlamentu, ktorý bude hodnotený viac negatívne (palec dolu), ako pozitívne (palec hore), bude systémom automaticky trestaný odnímaním právomocí na pridávanie príspevkov a znížením kariérneho postupu. To ale neznamená, že nemôžete písať slobodne svoje názory, ale závisí potom od ostatných členov, ako tie vaše názory ohodnotia. Systém berie ohľad aj na kladné, aj na záporné reakcie ostatných členov a v prípade absolútne negatívnych reakcií sám trestá previnilca najskôr varovaním v podobe ”negatívnych ocenení”, varovaniami, že je jeho členstvo ohrozené, potom dočasnou a po opakovanom hrubom previnení aj absolútnou blokáciou - NAVŽDY.

3.) Návody:
a.)
Funkcie Hlavného panelu
b.)
Mobilné pripojenie:
http://ludovyparlament.ucoz.com/pda

c.)

Ako sa zaregistrovať a prihlásiť:

(zväčšiť obrázok)

Registrácia


4.)

a.)

Ak kliknete na meno Užívateľa, zobrazí sa vám vysúvacie okno s informáciami o jeho profile, kariére, obľúbenosti medzi členmi a rôzne iné, ním povolené informácie.

b.)

Ak sa z nejakého dôvodu rozhodnete udeliť niekomu vyznamenanie za nejaký veľmi dobrý príspevok, kliknite na jeho Meno pri príspevku a keď sa vám zobrazí vysúvacie okno s jeho osobnými údajmi, tak pod menom uvidíte dve možnosti jeho hodnotenia:  ”Ceny (0) [+]   Obľúbenosť (0) [±]”. Keď kliknete pri Cenách na znamienko ”[+]”, tak môžete dotyčnému udeliť Cenu podľa svojho výberu, alebo zvýšiť jeho obľúbenosť aj s komentárom, za čo mu tú Obľúbenosť, alebo Cenu udeľujete. Pri Obľúbenosti sú dve znamienka: [±] (plus/mínus) a mínusom môžete udeliť niektorému členovi pokarhanie, aj s odôvodnením za čo.
(Pre prípad, že by sa nejaká skupinka dohodla proti jednému členovi/ke, aby ho/ju bez nejakej zjavnej príčiny porušenia pravidiel vyštvala z našich stránok, môže sa tento/táto napadnutý/tá obrátiť na Administrátora/ku, alebo Moderátora/ku stránky a ten/tá sa bude jeho prípadom zaoberať individuálne.)


5.)
Na stránkach Ľudového Parlamentu môžete tak, ako na tých predošlých, na nemenovanej sociálnej sieti zadávať Témy aktuálne k dianiu o politickej
, kultúrnej, hospodárskej, právnej, aj športovej situácii. Taktiež môžete všetkých oboznamovať s tým, aký dopad majú tie aktuálne Témy na bežný život občanov Slovenska.

6.)
Budeme vám vďační, ak nás upozorníte na prípadné nedostatky a chyby, ktoré mohli  nedopatrením vzniknúť.
7.)
Nie sme pod vplyvom žiadnej politickej strany, ani sponzorov . Túto stránku prevádzkujeme vo svojom voľnom čase a na vlastné náklady.
8.)
Za svoje názory nebudete na stránke Ľudový Parlament nijako postihovaní a vylúčení môžete byť len vtedy, ak si to bude želať nadpolovičná väčšina AKTÍVNYCH členov
tejto stránky HLASOVANÍM.
Vylúčení môžu byť aj bez hlasovania tí členovia, ktorí by nejakým spôsobom poškodzovali, alebo ohrozovali existenciu tejto stránky.
9.)
Naša úcta a obdiv patria tvorcovi tejto stránky za to, že nám ju vytvoril za jeden týždeň.
Rajo Drascor, ĎAKUJEME!

Formulár prihlásenia

Vyhľadávanie

Kalendár
«  Jún 2024  »
NePoÚtStŠtPiaSo
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Archívne položky

Spriatelené stránky
  • Vytvoriť novú stránku
  • Priame prepojenie
  • Bezplatné online hry
  • Ukážkové video
  • Všetky HTML kódy
  • Odporúčané prehliadače

  • Vytvoril: Drascor® © 2024