Hlavná stránka Ľudový Parlament Registrácia

Prihlásenie


Vitajte, Volič/ka | RSSStreda, 04.10.2023, 09:42:34
Ponuka stránky

Kategórie
Ľudový Parlament - NÁVRHY ZÁKONOV [13]
Aktuálne k dianiu na Slovensku a k požiadavke verejnosti podieľať sa na tvorbe Zákonov sme vytvorili tieto stránky, kde vám bude umožnené navrhovať nové, alebo pretvárať už existujúce Zákony a formovať ich do konečnej podoby.
Ľudový parlament - diskusia [19]
Na tejto stránke môžete vyjadrovať svoje názory k politickým udalostiam na Slovensku. Môžete chváliť, či kritizovať konanie vlády a parlamentu SR, vyjadrovať sa k navrhovaným, alebo už schváleným zákonom. Môžete navrhovať aj vaše vlastné znenie zákonov a zdôvodniť opodstatnenosť vášho návrhu.
Ľudový súd - rozsudok vyneste sami [14]
Ak vám ”leží v žalúdku” nejaká známa kauza, či sa vám osobne stala nespravodlivosť, alebo viete o niekom, kto si nevie poradiť so svojim problémom, načrtnite ho na tejto stránke - budeme vašou ”bútľavou vŕbou”. My ostatní ho preberieme v Komentároch a možno vám aj dobre poradíme - viac hláv, viac rozumu. Vaše príspevky uvidia všetci tí, ktorým ich dovolíte vidieť vo vašich nastaveniach.
Ľudový Parlament - Utópia [18]
Môžete pridávať aj príspevky, ktoré neopisujú situáciu aká v skutočnosti je, ale aká by mala byť. Príklad: ”Štátnym hmotným rezervám boli navrátené platinové sitká a aktéri tejto kauzy sa dobrovoľne priznali na polícii ku všetkým svojim majetkovým podvodom.”
Ľudové remeslá - ponuka a dopyt domácich výrobkov [0]
Na tejto stránke máte možnosť prezentovať svoje výrobky, nový, alebo použitý tovar na predaj, alebo len zverejniť to, čo vás potešilo, alebo čím ste urobili radosť sebe a svojim blízkym.
Ľudový Parlament - Hlasovanie [1]
Máte možnosť byť „tieňovými” poslancami a riešiť paralelne so Slovenským parlamentom aktuálne otázky Hlasovaním. Tu uvidíte, či sa vôľa ľudu zhoduje s vôľou našich volených zástupcov, ktorí riadia NÁŠ štát. Koľko svojich priateľov prizvete, s toľkými môžete zdieľať vaše názory. Za obsah vašich príspevkov Ľudový Parlament ZODPOVEDÁ a preto vás žiadame o dodržiavanie stanovených pravidiel.

Verejný chat
 
200

Vaše Hlasovanie
Ohodnoťte našu stránku
Všetky odpovede: 53

Štatistiky

Počet všetkých pripojených: 1
Hostia: 1
Užívatelia: 0

Diskusia
Hlavná ponuka » 2013 » Máj » 9 » Čo sa deje so SNS?
01:52:20
Čo sa deje so SNS?

V poslednej dobe sa v Slovenskej Národnej Strane dejú veci, ktoré mnohí ľudia a nie len jej členovia, ale aj voliči, alebo prípadní odporcovia nechápu. Nevedia si vysvetliť, prečo bol Ján Slota zo strany tak nekompromisne a cielene vyhodený. Tu vám ponúkam vysvetlenie, ktoré by malo byť všetkým varovaním, lebo vôbec nejde o Jána Slotu, on je len „balvan”, ktorý záujmovým skupinám (inak aj Gorilami zvanými) zavadzia „na ceste”. Aby ste pochopili pohnútky Andreja Danka, treba sa vrátiť pár rokov dozadu, do čias, keď ešte nebol členom SNS, ale len „spiacim agentom” KDH, alebo SDKÚ, či MOST - HÍDu, prípadne všetkých pravicových strán. Ešte pred rozpadom vlády Ivety Radičovej bolo treba konať, lebo pravičiari pochopili, že so svojimi silami a počtom kresiel v parlamente nemajú voči Róbertovi Ficovi šancu. Mali síce k dispozícii, čo sa týka počtu kresiel ešte jednu stranu, ale lídri hlavne dvoch strán SNS a MOST HÍD odmietali navzájom spolupracovať a byť v jednej vláde, čo je pochopiteľné, lebo mali len jediný „spoločný” cieľ - zničiť toho druhého. Vtedy pravicové sily na Slovensku „zobudili” A. Danka a poverili ho úlohou „trójskeho koňa”, čo zamenalo vstup do SNS, prevzatie moci, odstránenie Jána Slotu, ale tak, aby sa nestal mučedníkom. Nový predseda dostal za úlohu Jána Slotu odstaviť z politiky navždy, tak spolu z pravicovými lídrami vymysleli plán, ako toho dosiahnúť a ten „balvan si z cesty” navždy odpratať. Bolo ho treba v očiach verejnosti zdiskreditovať, potupiť a pokiaľ možno mu nedovoliť prehovoriť v médiách. Ján Slota bol stále pod drobnohľadom súkromných detektívov, aj tajných agentov a keď sa mala konať 9.5.2013 jeho tlačová beseda, na ktorú sa vybral autom, už naňho striehli dopredu upozornení policajti a dostali za úlohu ho za každú cenu zadržať, aby sa na tlačovú besedu nedostal a nepovedal pravdu národu, čo bol skalopevne rozhodnutý urobiť. V médiách sa objavila správa, že Jána Slotu „náhodne” zastavila hliadka a chcela od neho, aby fúkal do balónika, čo vraj odmietol. Pravda bude troška inde, lebo opodiaľ zastavilo auto, ktoré ho celú jeho cestu sledovalo a podávalo presné správy o jeho momentálnej pozícii, aby ho náhodou policajti „neprepásli” a on sa na tú tlačovú besedu s novinármi nedostal. (mimochodom, TA3-ka v čase tlačovej besedy SNS vysielala „tlačovú besedu” KDH) Dosť o pánovi Slotovi, lebo on bol len prekážkou k hlavnému cieľu - k porazeniu strany SMER a Róberta Fica, lebo im začal rušiť zdravotné poisťovne, DSS-ky, dvíhať bohatým dane, skrátka siahať na peniaze a to sa neodpúšťa. Ďalšie plány pravicových strán, spolu so SNS sú vám už zrejme jasné. Budú sa snažiť vyprovokovať demonštrácie, ktoré by mali viesť k pádu vlády SMERu a tým aj k predčasným voľbám. Keď sa im to podarí, tak budúca koalícia pravicových strán bude nasledovná:

KDH, SDKÚ, SaS, OĽaNO, Most-Híd a „liberálnejšia, štandardnejšia” SNS.

S odchodom Jána Slotu skončila aj éra SNS s pronárodným programom, padla posledná bašta Slovákov, už nie je nikoho, kto by sa nás zastal ako národa. Čo je najhoršie, táto strana sa aj naďalej bude pýšiť znakom SNS a bude sa tváriť, že je pro-národná a národne cítiaci voliči ju budú voliť naďalej v domnení, že „volia svojich”. 

S odchodom Jána Slotu si vymažte zo stanov slovo NÁRODNE a vlastne aj tie ostatné dve slová v rukách Andreja Danka, bývalého „spiaceho agenta” stratia svoj význam.

(kliknite na obrázok, je pohyblivý - GIF)

Kategória: Ľudový Parlament - Utópia | Zobrazenia: 1908 | Vložil užívateľ: Drascor | Hodnotenie: 4.9/10
Zdieľať na stránke:
Len registrovaní užívatelia môžu pridávať komentáre.
[ Registrácia | Prihlásenie ]
Formulár prihlásenia

Vyhľadávanie

Kalendár
«  Máj 2013  »
NePoÚtStŠtPiaSo
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Archívne položky

Spriatelené stránky
  • Vytvoriť novú stránku
  • Priame prepojenie
  • Bezplatné online hry
  • Ukážkové video
  • Všetky HTML kódy
  • Odporúčané prehliadače

  • Vytvoril: Drascor® © 2023