Hlavná stránka Ľudový Parlament Registrácia

Prihlásenie


Vitajte, Volič/ka | RSSStreda, 04.10.2023, 09:20:18
Ponuka stránky

Kategórie
Ľudový Parlament - NÁVRHY ZÁKONOV [13]
Aktuálne k dianiu na Slovensku a k požiadavke verejnosti podieľať sa na tvorbe Zákonov sme vytvorili tieto stránky, kde vám bude umožnené navrhovať nové, alebo pretvárať už existujúce Zákony a formovať ich do konečnej podoby.
Ľudový parlament - diskusia [19]
Na tejto stránke môžete vyjadrovať svoje názory k politickým udalostiam na Slovensku. Môžete chváliť, či kritizovať konanie vlády a parlamentu SR, vyjadrovať sa k navrhovaným, alebo už schváleným zákonom. Môžete navrhovať aj vaše vlastné znenie zákonov a zdôvodniť opodstatnenosť vášho návrhu.
Ľudový súd - rozsudok vyneste sami [14]
Ak vám ”leží v žalúdku” nejaká známa kauza, či sa vám osobne stala nespravodlivosť, alebo viete o niekom, kto si nevie poradiť so svojim problémom, načrtnite ho na tejto stránke - budeme vašou ”bútľavou vŕbou”. My ostatní ho preberieme v Komentároch a možno vám aj dobre poradíme - viac hláv, viac rozumu. Vaše príspevky uvidia všetci tí, ktorým ich dovolíte vidieť vo vašich nastaveniach.
Ľudový Parlament - Utópia [18]
Môžete pridávať aj príspevky, ktoré neopisujú situáciu aká v skutočnosti je, ale aká by mala byť. Príklad: ”Štátnym hmotným rezervám boli navrátené platinové sitká a aktéri tejto kauzy sa dobrovoľne priznali na polícii ku všetkým svojim majetkovým podvodom.”
Ľudové remeslá - ponuka a dopyt domácich výrobkov [0]
Na tejto stránke máte možnosť prezentovať svoje výrobky, nový, alebo použitý tovar na predaj, alebo len zverejniť to, čo vás potešilo, alebo čím ste urobili radosť sebe a svojim blízkym.
Ľudový Parlament - Hlasovanie [1]
Máte možnosť byť „tieňovými” poslancami a riešiť paralelne so Slovenským parlamentom aktuálne otázky Hlasovaním. Tu uvidíte, či sa vôľa ľudu zhoduje s vôľou našich volených zástupcov, ktorí riadia NÁŠ štát. Koľko svojich priateľov prizvete, s toľkými môžete zdieľať vaše názory. Za obsah vašich príspevkov Ľudový Parlament ZODPOVEDÁ a preto vás žiadame o dodržiavanie stanovených pravidiel.

Verejný chat
 
200

Vaše Hlasovanie
Ohodnoťte našu stránku
Všetky odpovede: 53

Štatistiky

Počet všetkých pripojených: 1
Hostia: 1
Užívatelia: 0

Diskusia
Hlavná ponuka » 2013 » Marec » 30 » Evolúcia revolúcie - Ko-Na-Po
20:02:07
Evolúcia revolúcie - Ko-Na-Po

Už nerozumiem politike a zrejme ani ľuďom, lebo aj napriek tomu, že sa majú najhoršie od povojnových rokov (rozumej II.sv.vojna), tak sú aj tak  stále ochotní sa nechať „opiť rožkom” a rečičkami o demokracii. Nedajte sa zmiasť, tu vôbec nejde o „boj medzi komunistami a kapitalistami”. Tu ide o to, aby tí zlodeji, ktorí boli za socializmu zatváraní pre špekulantstvo, finančné machinácie a podvody, neriskovali opätovné zatvorenie do väzení, ale aby mohli kľudne, demokraticky ľudí ošklbávať o ich peniaze a domovy bez tohoto rizika. Majú plné papule demokracie, spravodlivosti a rovnosti pre všetkých, ale potom si idú zaplávať do svojho súkromného a samozrejme krytého bazéna v 16-izbovej vile za cenu, ktorá by bežnému človeku vystačila na celý život a ešte by mu zostalo aj na vená pre jeho dve dcéry. Táto deBokracia nie je o ničom inom, než o nenažranosti, hrabaní k sebe a akýmkoľvek spôsobom odtránení konkurencie, alebo prípadnej hrozby prevratu späť k socializmu, aby na nich nedočiahla opäť ruka spravodlivá, ruka zákona - ktorá je už 23 rokov ochromená a nedočiahne na nich. Všetkého len dočasu panstvo, aj trpezlivosť ľudu má svoje hranice...

Kategória: Ľudový Parlament - Utópia | Zobrazenia: 820 | Vložil užívateľ: Drascor | Hodnotenie: 5.0/5
Zdieľať na stránke:
Len registrovaní užívatelia môžu pridávať komentáre.
[ Registrácia | Prihlásenie ]
Formulár prihlásenia

Vyhľadávanie

Kalendár
«  Marec 2013  »
NePoÚtStŠtPiaSo
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Archívne položky

Spriatelené stránky
  • Vytvoriť novú stránku
  • Priame prepojenie
  • Bezplatné online hry
  • Ukážkové video
  • Všetky HTML kódy
  • Odporúčané prehliadače

  • Vytvoril: Drascor® © 2023