Hlavná stránka Ľudový Parlament Registrácia

Prihlásenie


Vitajte, Volič/ka | RSSStreda, 04.10.2023, 07:42:08
Ponuka stránky

Kategórie
Ľudový Parlament - NÁVRHY ZÁKONOV [13]
Aktuálne k dianiu na Slovensku a k požiadavke verejnosti podieľať sa na tvorbe Zákonov sme vytvorili tieto stránky, kde vám bude umožnené navrhovať nové, alebo pretvárať už existujúce Zákony a formovať ich do konečnej podoby.
Ľudový parlament - diskusia [19]
Na tejto stránke môžete vyjadrovať svoje názory k politickým udalostiam na Slovensku. Môžete chváliť, či kritizovať konanie vlády a parlamentu SR, vyjadrovať sa k navrhovaným, alebo už schváleným zákonom. Môžete navrhovať aj vaše vlastné znenie zákonov a zdôvodniť opodstatnenosť vášho návrhu.
Ľudový súd - rozsudok vyneste sami [14]
Ak vám ”leží v žalúdku” nejaká známa kauza, či sa vám osobne stala nespravodlivosť, alebo viete o niekom, kto si nevie poradiť so svojim problémom, načrtnite ho na tejto stránke - budeme vašou ”bútľavou vŕbou”. My ostatní ho preberieme v Komentároch a možno vám aj dobre poradíme - viac hláv, viac rozumu. Vaše príspevky uvidia všetci tí, ktorým ich dovolíte vidieť vo vašich nastaveniach.
Ľudový Parlament - Utópia [18]
Môžete pridávať aj príspevky, ktoré neopisujú situáciu aká v skutočnosti je, ale aká by mala byť. Príklad: ”Štátnym hmotným rezervám boli navrátené platinové sitká a aktéri tejto kauzy sa dobrovoľne priznali na polícii ku všetkým svojim majetkovým podvodom.”
Ľudové remeslá - ponuka a dopyt domácich výrobkov [0]
Na tejto stránke máte možnosť prezentovať svoje výrobky, nový, alebo použitý tovar na predaj, alebo len zverejniť to, čo vás potešilo, alebo čím ste urobili radosť sebe a svojim blízkym.
Ľudový Parlament - Hlasovanie [1]
Máte možnosť byť „tieňovými” poslancami a riešiť paralelne so Slovenským parlamentom aktuálne otázky Hlasovaním. Tu uvidíte, či sa vôľa ľudu zhoduje s vôľou našich volených zástupcov, ktorí riadia NÁŠ štát. Koľko svojich priateľov prizvete, s toľkými môžete zdieľať vaše názory. Za obsah vašich príspevkov Ľudový Parlament ZODPOVEDÁ a preto vás žiadame o dodržiavanie stanovených pravidiel.

Verejný chat
 
200

Vaše Hlasovanie
Ohodnoťte našu stránku
Všetky odpovede: 53

Štatistiky

Počet všetkých pripojených: 1
Hostia: 1
Užívatelia: 0

Diskusia
Hlavná ponuka » 2015 » Máj » 26 » Komu a načo slúžia DSS-ky?
01:47:07
Komu a načo slúžia DSS-ky?

Rozmýšľate, či odísť z II. dôchodkového piliera, alebo, či doňho vstúpiť? Prečítajte si najskôr, na čo DSS-ky slúžia, komu slúžia, akú úlohu v nich hrá počet poistencov a odkiaľ získajú vlastníci DSS-iek financie na vyplácanie dôchodkov poistencom.

(pre plné zobrazenie si otvorte obrázok v novom okne)


Kto to ani po prečítaní tohoto podrobného popisu fungovania nepochopil, tak DSS-ky nevytvárajú zisk dobrým investovaním vašich odvodov, ale podvodne získavajú financie zo sociálnej poisťovne a okrádajú poistencov, ktorí zostali iba v Prvom pilieri. Teda, najskôr okradnú štát, vyplatia si dividendy, niečo vyplatia aj poistencom a potom štát nemá dostatok financií na dôchodky, lebo v podstate, z Prvého piliera hradí dôchodky aj poistencom Druhého piliera. Tak už asi viete aj to, prečo DSS-ky nesúhlasili so znížením odvodov z 9%, na 4%.

Autor NEZNÁMY (môže sa o autorstvo prihlásiť cez „Kontakt”)

Kategória: Ľudový súd - rozsudok vyneste sami | Zobrazenia: 567 | Vložil užívateľ: Drascor | Štítky: 2.pilier, DSS, 1.pilier, dôchodok | Hodnotenie: 5.0/8
Zdieľať na stránke:
Len registrovaní užívatelia môžu pridávať komentáre.
[ Registrácia | Prihlásenie ]
Formulár prihlásenia

Vyhľadávanie

Kalendár
«  Máj 2015  »
NePoÚtStŠtPiaSo
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Archívne položky

Spriatelené stránky
  • Vytvoriť novú stránku
  • Priame prepojenie
  • Bezplatné online hry
  • Ukážkové video
  • Všetky HTML kódy
  • Odporúčané prehliadače

  • Vytvoril: Drascor® © 2023