Hlavná stránka Ľudový Parlament Registrácia

Prihlásenie


Vitajte, Volič/ka | RSSStreda, 04.10.2023, 08:14:47
Ponuka stránky

Kategórie
Ľudový Parlament - NÁVRHY ZÁKONOV [13]
Aktuálne k dianiu na Slovensku a k požiadavke verejnosti podieľať sa na tvorbe Zákonov sme vytvorili tieto stránky, kde vám bude umožnené navrhovať nové, alebo pretvárať už existujúce Zákony a formovať ich do konečnej podoby.
Ľudový parlament - diskusia [19]
Na tejto stránke môžete vyjadrovať svoje názory k politickým udalostiam na Slovensku. Môžete chváliť, či kritizovať konanie vlády a parlamentu SR, vyjadrovať sa k navrhovaným, alebo už schváleným zákonom. Môžete navrhovať aj vaše vlastné znenie zákonov a zdôvodniť opodstatnenosť vášho návrhu.
Ľudový súd - rozsudok vyneste sami [14]
Ak vám ”leží v žalúdku” nejaká známa kauza, či sa vám osobne stala nespravodlivosť, alebo viete o niekom, kto si nevie poradiť so svojim problémom, načrtnite ho na tejto stránke - budeme vašou ”bútľavou vŕbou”. My ostatní ho preberieme v Komentároch a možno vám aj dobre poradíme - viac hláv, viac rozumu. Vaše príspevky uvidia všetci tí, ktorým ich dovolíte vidieť vo vašich nastaveniach.
Ľudový Parlament - Utópia [18]
Môžete pridávať aj príspevky, ktoré neopisujú situáciu aká v skutočnosti je, ale aká by mala byť. Príklad: ”Štátnym hmotným rezervám boli navrátené platinové sitká a aktéri tejto kauzy sa dobrovoľne priznali na polícii ku všetkým svojim majetkovým podvodom.”
Ľudové remeslá - ponuka a dopyt domácich výrobkov [0]
Na tejto stránke máte možnosť prezentovať svoje výrobky, nový, alebo použitý tovar na predaj, alebo len zverejniť to, čo vás potešilo, alebo čím ste urobili radosť sebe a svojim blízkym.
Ľudový Parlament - Hlasovanie [1]
Máte možnosť byť „tieňovými” poslancami a riešiť paralelne so Slovenským parlamentom aktuálne otázky Hlasovaním. Tu uvidíte, či sa vôľa ľudu zhoduje s vôľou našich volených zástupcov, ktorí riadia NÁŠ štát. Koľko svojich priateľov prizvete, s toľkými môžete zdieľať vaše názory. Za obsah vašich príspevkov Ľudový Parlament ZODPOVEDÁ a preto vás žiadame o dodržiavanie stanovených pravidiel.

Verejný chat
 
200

Vaše Hlasovanie
Ohodnoťte našu stránku
Všetky odpovede: 53

Štatistiky

Počet všetkých pripojených: 1
Hostia: 1
Užívatelia: 0

Diskusia
Hlavná ponuka » 2014 » December » 18 » Kto je vinný za biedu na Slovensku?
00:17:43
Kto je vinný za biedu na Slovensku?

Je už národným športom nadávať na všetkých politikov, kam nás to dohnali, do akej biedy a hladu. Modrí dávajú vinu červeným a červení modrým za to, ako šafária s národným hospodárstvom. Milí VOLIči, to VY ste na vine a nie politici. To VY ste štrngali kľúčikmi a naplnili ste význam starého, pravdivého hesla -
KEĎ JE SOMÁROVI DOBRE, IDE SA NA ĽAD KĹZAŤ”.
Teraz sa obhajujete, že „ste boli oklamaní”?
A čo ste urobili proti tomu, aby dve dzurindové vlády (1998-2002 a 2002-2006) NEROZKRADLI NAŠE STRATEGICKÉ PODNIKY (SPP, SE, ŽSR, VaK... VŠETOK PRIEMYSEL DZURINDA, MIKLOŠ a spol.), NEZNIČILI ZDRAVOTNÍCTVO (ZAJAC, MIHÁL), SOCIÁLNY SYSTÉM (SOCIÁLNY NETVOR KANÍK), KULTÚRU (SMK+KDH), ŠKOLSTVO (SMK+KDH), POĽNOHOSPODÁRSTVO (ČARNOGURSKÝ+KDH) a VOJSKO (KANIS, LIŠKA, FEDOR, GALKO)?
ČO STE UROBILI PROTI TOMU, ABY U NÁS NEBOLI ŽOBRÁCI A BEZDOMOVCI? PREČO STE NEVYŠLI DO ULÍC A NEPROTESTOVALI STE, KEĎ MIKLOŠ s DZURINDOM PREDALI PRVÝ STRATEGICKÝ PODNIK?

NIČ, len ste sa prizerali, ako ide všetko do „hája”. Nedošlo vám, že ak zničia priemysel, sociálny systém a zdravotníctvo, že budete bez práce, chorí a bez peňazí? Nevadili vám tie korupčné kauzy, keď hrušovský a spol. v Tv, pred kamerami radili kanisovi, že je amatér a má svoj majetok prepísať na deti?
Nuž, keď ste nič neurobili pre svoje dobro, tak sa nesťažujte, že sa máte zle.
ZA SVOJU HLÚPOSŤ SI ZASLÚŽITE SA MAŤ TAK, AKO SA MÁTE.

Slovenský národný DLH
$ 56,879,332,187

http://www.nationaldebtclocks.org/debtclock/slovakia

Český národný DLH
$ 91,306,663,335


http://www.nationaldebtclocks.org/debtclock/czechrepublic

Kategória: Ľudový parlament - diskusia | Zobrazenia: 613 | Vložil užívateľ: Drascor | Hodnotenie: 5.0/4
Zdieľať na stránke:
Len registrovaní užívatelia môžu pridávať komentáre.
[ Registrácia | Prihlásenie ]
Formulár prihlásenia

Vyhľadávanie

Kalendár
«  December 2014  »
NePoÚtStŠtPiaSo
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Archívne položky

Spriatelené stránky
  • Vytvoriť novú stránku
  • Priame prepojenie
  • Bezplatné online hry
  • Ukážkové video
  • Všetky HTML kódy
  • Odporúčané prehliadače

  • Vytvoril: Drascor® © 2023