Hlavná stránka Ľudový Parlament Registrácia

Prihlásenie


Vitajte, Volič/ka | RSSStreda, 04.10.2023, 07:29:42
Ponuka stránky

Kategórie
Ľudový Parlament - NÁVRHY ZÁKONOV [13]
Aktuálne k dianiu na Slovensku a k požiadavke verejnosti podieľať sa na tvorbe Zákonov sme vytvorili tieto stránky, kde vám bude umožnené navrhovať nové, alebo pretvárať už existujúce Zákony a formovať ich do konečnej podoby.
Ľudový parlament - diskusia [19]
Na tejto stránke môžete vyjadrovať svoje názory k politickým udalostiam na Slovensku. Môžete chváliť, či kritizovať konanie vlády a parlamentu SR, vyjadrovať sa k navrhovaným, alebo už schváleným zákonom. Môžete navrhovať aj vaše vlastné znenie zákonov a zdôvodniť opodstatnenosť vášho návrhu.
Ľudový súd - rozsudok vyneste sami [14]
Ak vám ”leží v žalúdku” nejaká známa kauza, či sa vám osobne stala nespravodlivosť, alebo viete o niekom, kto si nevie poradiť so svojim problémom, načrtnite ho na tejto stránke - budeme vašou ”bútľavou vŕbou”. My ostatní ho preberieme v Komentároch a možno vám aj dobre poradíme - viac hláv, viac rozumu. Vaše príspevky uvidia všetci tí, ktorým ich dovolíte vidieť vo vašich nastaveniach.
Ľudový Parlament - Utópia [18]
Môžete pridávať aj príspevky, ktoré neopisujú situáciu aká v skutočnosti je, ale aká by mala byť. Príklad: ”Štátnym hmotným rezervám boli navrátené platinové sitká a aktéri tejto kauzy sa dobrovoľne priznali na polícii ku všetkým svojim majetkovým podvodom.”
Ľudové remeslá - ponuka a dopyt domácich výrobkov [0]
Na tejto stránke máte možnosť prezentovať svoje výrobky, nový, alebo použitý tovar na predaj, alebo len zverejniť to, čo vás potešilo, alebo čím ste urobili radosť sebe a svojim blízkym.
Ľudový Parlament - Hlasovanie [1]
Máte možnosť byť „tieňovými” poslancami a riešiť paralelne so Slovenským parlamentom aktuálne otázky Hlasovaním. Tu uvidíte, či sa vôľa ľudu zhoduje s vôľou našich volených zástupcov, ktorí riadia NÁŠ štát. Koľko svojich priateľov prizvete, s toľkými môžete zdieľať vaše názory. Za obsah vašich príspevkov Ľudový Parlament ZODPOVEDÁ a preto vás žiadame o dodržiavanie stanovených pravidiel.

Verejný chat
 
200

Vaše Hlasovanie
Ohodnoťte našu stránku
Všetky odpovede: 53

Štatistiky

Počet všetkých pripojených: 1
Hostia: 1
Užívatelia: 0

Diskusia
Hlavná ponuka » 2015 » Február » 6 » Za všetko môžu komunisti.
23:12:35
Za všetko môžu komunisti.

Za všetko môžu komunisti. Za zničené a rozkradnuté podniky, pozemky, za zničené zdravotníctvo, aj sociálny systém, za biedu, hlad a chudobu, za hladové doliny na strednom a východnom Slovensku. Môžu aj za to, že mnohí prišli o strechu nad hlavou v exekúciách, aj za tie tisíce existenčných samovrahov  a môžu aj za nárast kriminality, lebo toľko prepadov a vrážd sa do '89 nestalo za celý jeden rok, čo sa ich udeje v dnešnej dobe za jeden, jediný týždeň. Majú na svedomí aj obrovskú nezamestnanosť a nesú vinu aj na tom, že ten kto pracuje dostáva za svoju prácu žobračenku, z ktorej ledva vystačí do ďalšej výplaty, ak tú výplatu vôbec dostane. A za čo ich vlastne viním v čase, keď už dávno nemajú na tieto udalosti vplyv? Pre ich lajdáctvo musíme dnes trpieť, lebo nedostatočne využívali toto dômyselné zariadenie voči disidentom, defraudantom, vekslákom, šmelinárom... Skrátka, voči dnešným politikom, veľkopodnikateľom, miliardárom, dnešnej, tzv. „smotánke”.

                

Kategória: Ľudový súd - rozsudok vyneste sami | Zobrazenia: 648 | Vložil užívateľ: Drascor | Hodnotenie: 5.0/3
Zdieľať na stránke:
Len registrovaní užívatelia môžu pridávať komentáre.
[ Registrácia | Prihlásenie ]
Formulár prihlásenia

Vyhľadávanie

Kalendár
«  Február 2015  »
NePoÚtStŠtPiaSo
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

Archívne položky

Spriatelené stránky
  • Vytvoriť novú stránku
  • Priame prepojenie
  • Bezplatné online hry
  • Ukážkové video
  • Všetky HTML kódy
  • Odporúčané prehliadače

  • Vytvoril: Drascor® © 2023