Hlavná stránka Ľudový Parlament Registrácia

Prihlásenie


Vitajte, Volič/ka | RSSStreda, 04.10.2023, 08:04:52
Ponuka stránky

Kategórie
Ľudový Parlament - NÁVRHY ZÁKONOV [13]
Aktuálne k dianiu na Slovensku a k požiadavke verejnosti podieľať sa na tvorbe Zákonov sme vytvorili tieto stránky, kde vám bude umožnené navrhovať nové, alebo pretvárať už existujúce Zákony a formovať ich do konečnej podoby.
Ľudový parlament - diskusia [19]
Na tejto stránke môžete vyjadrovať svoje názory k politickým udalostiam na Slovensku. Môžete chváliť, či kritizovať konanie vlády a parlamentu SR, vyjadrovať sa k navrhovaným, alebo už schváleným zákonom. Môžete navrhovať aj vaše vlastné znenie zákonov a zdôvodniť opodstatnenosť vášho návrhu.
Ľudový súd - rozsudok vyneste sami [14]
Ak vám ”leží v žalúdku” nejaká známa kauza, či sa vám osobne stala nespravodlivosť, alebo viete o niekom, kto si nevie poradiť so svojim problémom, načrtnite ho na tejto stránke - budeme vašou ”bútľavou vŕbou”. My ostatní ho preberieme v Komentároch a možno vám aj dobre poradíme - viac hláv, viac rozumu. Vaše príspevky uvidia všetci tí, ktorým ich dovolíte vidieť vo vašich nastaveniach.
Ľudový Parlament - Utópia [18]
Môžete pridávať aj príspevky, ktoré neopisujú situáciu aká v skutočnosti je, ale aká by mala byť. Príklad: ”Štátnym hmotným rezervám boli navrátené platinové sitká a aktéri tejto kauzy sa dobrovoľne priznali na polícii ku všetkým svojim majetkovým podvodom.”
Ľudové remeslá - ponuka a dopyt domácich výrobkov [0]
Na tejto stránke máte možnosť prezentovať svoje výrobky, nový, alebo použitý tovar na predaj, alebo len zverejniť to, čo vás potešilo, alebo čím ste urobili radosť sebe a svojim blízkym.
Ľudový Parlament - Hlasovanie [1]
Máte možnosť byť „tieňovými” poslancami a riešiť paralelne so Slovenským parlamentom aktuálne otázky Hlasovaním. Tu uvidíte, či sa vôľa ľudu zhoduje s vôľou našich volených zástupcov, ktorí riadia NÁŠ štát. Koľko svojich priateľov prizvete, s toľkými môžete zdieľať vaše názory. Za obsah vašich príspevkov Ľudový Parlament ZODPOVEDÁ a preto vás žiadame o dodržiavanie stanovených pravidiel.

Verejný chat
 
200

Vaše Hlasovanie
Ohodnoťte našu stránku
Všetky odpovede: 53

Štatistiky

Počet všetkých pripojených: 1
Hostia: 1
Užívatelia: 0

Diskusia
Pobavte sa!!!!

Maďari, sú najmocnejšou civilizáciou v dejinách ľudstva, ich gény niesol aj King Kong. Vznikli bezprostredne po veľkom tresku, dodnes sú absolútne najdominantnejšou civilizáciou na svete. Predstavujú métu, ktorú ... Pokračovanie »
Kategória: Ľudový parlament - diskusia | Zobrazené: 385 | Pridané užívateľom: Klárka_Ľudový_Parlament | Dátum: 28.12.2012

Vianoce sú sviatkami našej lásky k druhým, píšu biskupi

Vianoce sú nielen sviatkami Božej lásky k nám, ale podľa evanjelických biskupov aj sviatkami našej lásky k druhým ľuďom. Ako napísali evanjelickí biskupi Miloš Klátik, Milan Krivda a Slavomír Sabol v pastierskom liste, ktorý sa číta v evanjelických chrámoch pri Službách Božích, apoštol Ján zdôrazňuje, že sme Božími deťmi. „Táto nov ... Pokračovanie »

Kategória: Ľudový parlament - diskusia | Zobrazené: 372 | Pridané užívateľom: Klárka_Ľudový_Parlament | Dátum: 27.12.2012

 

KLIKNITE na tento link, je tam zoznam s fotkami:

Menný zoznam s fotografiami tých, ktorí povolili prelety amerických bombardérov na Juhosláviu, aj keď sme neboli členom NATO. (Kliknite sem)

A to ešte všetci nevedia, že ten satanov syn džúrinda za to schválenie preletu amíckych bombardérov cez Slovensko zhrabol 41 000 000 SKK (1 000 000 usd) okamžite na svoj účet a za každý prelet 1400 usd. Slovensko nebolo vo vojnovom stave s Juhosláviou a predsa sa naši zradcovia dopustili na nej a jej ľuďoch VOJNOVÉHO ZLOČINU. Keďže sa dopustili vojnového zločinu, mal by ich súdiť VOJENSKÝ SÚD za zradu a genocídu spáchanú na inom národe. Odporúčal by som, aby všetkých tých, ktorí sa podpísali pod súhlas preletu amíckych bombardérov ponad Slovensko postihol rovnak ... Pokračovanie »

Kategória: Ľudový súd - rozsudok vyneste sami | Zobrazené: 831 | Pridané užívateľom: Drascor | Dátum: 20.11.2012

November 1989. Zhasli iskričky v škole, zažali sa v očiach


Rodičia sedeli prikovaní pri televízoroch. Ulice Veľkého Lapáša boli takmer prázdne. Len detváky čosi pokrikovali na Edka Ferenczyho. Autistického pána, ktorý sa prechádzal po dedine. S rožkom v ruke - ako vždy. Bolo pár dní po 17. novembri a miestne deti vôbec netušili, že sa v ich krajine práve rúca viac ako štyri desaťročia starý komunistický režim.
... Pokračovanie »
Kategória: Ľudový súd - rozsudok vyneste sami | Zobrazené: 394 | Pridané užívateľom: Klárka_Ľudový_Parlament | Dátum: 19.11.2012

Mikov manažment v RTVS je kompletný


Manažment generálneho riaditeľa Rozhlasu a televízie Slovenska (RTVS) Václava Miku doplnili v novembri dve nové mená. Do funkcie šéfa sekcie ľudských zdrojov nastúpil v polovici mesiaca Roman Tóth a od začiatku novembra je v RTVS novým šéfom právneho odboru Pavol Čverha.
... Pokračovanie »
Kategória: Ľudový Parlament - Utópia | Zobrazené: 341 | Pridané užívateľom: Klárka_Ľudový_Parlament | Dátum: 19.11.2012

Učitelia si kurzom prilepšia len na sedem rokov


Od januára mali mať učitelia isté, že k výplate dostanú navyše 80 eur. Ide o príplatok za dodatočné vzdelávanie, ktorý mali pedagógovia dostávať natrvalo. Ministerstvo školstva však urobilo zmenu. Peniaze za absolvovanie kurzu či školenia budú dostávať len sedem rokov. Rezort sľubuje, že zmena je dočasná a že v roku 2015 príde v oblasti odmeňovania učiteľov reforma.

P ... Pokračovanie »

Kategória: Ľudový Parlament - NÁVRHY ZÁKONOV | Zobrazené: 401 | Pridané užívateľom: Klárka_Ľudový_Parlament | Dátum: 19.11.2012

„Sedemnásteho novembra uplynie 23 rokov od chvíle, kedy sme chceli žiť slušnejší a lepší život. 17. novembra bude 23 rokov klamstiev, rozkrádania spoločného majetku, vzniku finančných skupín, oligarchie a bujnejúcej korupcie. Spoločne povieme dosť! Spoločne sa postavíme arogancii štátnej moci a politikom," píšu na sociálnej sieti organizátori.

Zároveň sa ostro ohradzujú proti spájaniu s pravicovými extrémistami. Pravdou však zostáva, že na protesty upozorňuje na svojich stránkach neslávne známa Slovenská pospolitosť a otvorene vyslovuje podporu organizátorom v Bratislave, Košiciach aj v Poprade.

... Pokračovanie »

Kategória: Ľudový parlament - diskusia | Zobrazené: 397 | Pridané užívateľom: Klárka_Ľudový_Parlament | Dátum: 19.11.2012

1./

a.) Ceny jednotlivých tovarov a služieb sú stanovené štátom.

(Ministerstvá Hospodárstva a Financií)


b.) Nadhodnotenie, alebo podhodnotenie ceny tovaru, či služby poskytnutej občanovi SR bez povolenia sa bude trestať ako porušenie zákona o cenovej tvorbe.

c.) Podhodnotiť ceny tovarov je možné len na základe povolenia Ministerstva Hospodárstva v prípade ich ukončenia záručnej lehoty, alebo ich mechanického poškodenia, ktoré nemá vplyv na ich funkčnosť.

d.) Nadhodnotenie cien tovarov a služieb oproti ich štátom stanovenej výške je neprípustné a nemá výnimky.

e.) Zákon o cenovej tvorbe je platný pre domácich, aj zahraničných poskytovateľov tovarov a služieb.

2./

a.) Mesačný súčet cien predmetov a služieb dennej potreby nesmie presiahnúť výšku základnej mesačnej mzdy, alebo niektorej z foriem plných dôchodkov. ... Pokračovanie »
Kategória: Ľudový Parlament - NÁVRHY ZÁKONOV | Zobrazené: 422 | Pridané užívateľom: Drascor | Dátum: 18.11.2012

1./

a.) Každý jestvujúci, alebo nový politický subjekt, ktorý pôsobí, alebo sa uchádza o pôsobenie v NR SR je povinný dodržiavať Zákon o štátnom jazyku a nesmie mať vo svojom názve, ani vo svojom Logu zobrazený žiadny názov a ani jeho časť v inom, než štátnom jazyku, či už písmom, zvukom, alebo obrazom.

b.) Názvy jestvujúcich, ani názvy budúcich politických subjektov nesmú obsahovať náboženskú, ani národnostnú príslušnosť jej členov, či jednotlivca, alebo skupiny občanov SR so slovenským, alebo cudzím štátnym občianstvom. Výnimkou sú strany pokračujúce v SLOVENSKEJ tradícii.

2./

a.) Všetky jestvujúce strany a hnutia a aj budúce politické subjekty, ktorých názvy odporujú bodom 1./a.) a 1./b.), sú povinné názvy svojich strán a hnutí, aj Logá s týmito bodmi zákona zosúladiť do 30 dní od nadobudnutia platnosti tohoto zákona.

b.) Politické subjekty si môžu ponechať svoje Logo, pokiaľ neodporuje bodom 1./a.) a 1./b.), ale musia ... Pokračovanie »
Kategória: Ľudový Parlament - NÁVRHY ZÁKONOV | Zobrazené: 415 | Pridané užívateľom: Drascor | Dátum: 18.11.2012

1.,

a.) Ak poslanec poruší Trestný zákon, o jeho poslaneckom mandáte a imunite rozhoduje mandátový a imunitný výbor.

b.) Ak poslanec poruší Ústavný zákon, o jeho poslaneckom mandáte a imunite rozhoduje Ústavný súd.

2.,

a.) V prípade odobratia poslaneckej imunity a mandátu poslancovi za porušenie Trestného, alebo Ústavného zákona orgány činné v trestnom konaní voči nemu, ako verejne činnej osobe vyvodia právne dôsledky s dvojnásobným postihom oproti postihom udeľovaným bežnému občanovi. Obdobne, ako sa v prípade mladistvých trest za porušenie zákona znižuje o polovicu, tak v prípade verejne činných osôb sa zvýši trest s opačným, dvojnásobne stúpajúcim efektom.

b.) Ak poslanec Národnej rady Slovenskej republiky bude uprednostňovať a hájiť záujmy iného štátu a preukázateľne tým poškodí územne, hmotne, finančne, kultúrne, historicky, alebo verbálne Slovenskú republiku a jej občanov, MUSÍ mu Ústavný súd okamžite p ... Pokračovanie »
Kategória: Ľudový Parlament - NÁVRHY ZÁKONOV | Zobrazené: 388 | Pridané užívateľom: Drascor | Dátum: 18.11.2012

« 1 2 3 4 5 ... 9 10 »
Formulár prihlásenia

Vyhľadávanie

Kalendár
«  Október 2023  »
NePoÚtStŠtPiaSo
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Archívne položky

Spriatelené stránky
  • Vytvoriť novú stránku
  • Priame prepojenie
  • Bezplatné online hry
  • Ukážkové video
  • Všetky HTML kódy
  • Odporúčané prehliadače

  • Vytvoril: Drascor® © 2023